bowi-oc

Projekt BOWI nabídne vyspělým hubům (vyspělým DIH) mediální expozici a příležitosti k navazování mezinárodních kontaktů. Kromě toho budou vyspělé huby vyzvány k dlouhodobému členství v síti BOWI, díky čemuž budou mít příležitost připojit se k činnostem plánovaným po ukončení projektu.

Projekt BOWI bude distribuovat vouchery až do výše 300 000 EUR (až 15 000 EUR za službu) pro huby (poskytovatele služeb) na podporu rozvoje v 3. otevřené výzvě BOWI: Výzva pro přeshraniční experiementy.

Bude proveden proces párování vyspělých hubům s rozvíjenými huby v nedostatečně zastoupených regionech, které budou vybrány prostřednictvím 2. otevřené výzvy BOWI: Rozšiřující výzva pro rozvíjené huby. Vybrané vyspělé huby v procesu matchmakingu obdrží až 15 000 EUR na experiment za poskytování služeb technologické podpory, přičemž mají možnost zrealizování až 4 experimentů (maximální částka 60 000 EUR). Platba bude provedena po ověření služby u přijímajících malých a středních podniků/středních společností a rozvíjených hubů.

Termín zahájení sběru řádostí: 15. prosince 2020, 00:00 SELČ (bruselského času)

Termín ukončení sběru žádosti: 17. září 2021, 13:00 SELČ (bruselského času)

Více informací o otevřené výzvě naleznete zde.